Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Arrestohet autori që qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9e7dc45352386314bc15ee74835e4d4b

Është arrestuar autori i cili qëlloi me gurë dhe theu xhamat e qëndrës shëndetësore në Elbasan.

Bëhet me dije se pas arrestimit është proceduar në gjendje të lirë shtetasi A.B., banues në Elbasan.

Presoni në fjalë sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proceduan në gjendje të lirë për veprën penale “Shkatërim i pronës” shtetasin:

A.B., banues në Elbasan, pasi sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale,” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img