Arrestohet autori që qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 21-11-2020 Arrestohet autori që qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan

Është arrestuar autori i cili qëlloi me gurë dhe theu xhamat e qëndrës shëndetësore në Elbasan.

Bëhet me dije se pas arrestimit është proceduar në gjendje të lirë shtetasi A.B., banues në Elbasan.

Presoni në fjalë sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proceduan në gjendje të lirë për veprën penale “Shkatërim i pronës” shtetasin:

A.B., banues në Elbasan, pasi sot rreth orës 12:00 , ka goditur me gurë dritaret duke thyer xhamat e Qëndrës Shëndetësore në lagjen “Skënderbej”, Elbasan.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale,” njofton policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ISHSH në Gjirokastër, mbyll pjesërisht Drejtorinë e Tatimeve dhe 3 fasoneri për shkak të Covid-19
»
Article Logic
Execution time: 0.011559963226318
array(1) { ["section"]=> string(71) "qelloi-me-gure-qendren-shendetesore-ne-elbasan-arrestohet-autori-228620" }