Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qëlloi me armë zjarri pas një konflikti me familjen, arrestohet 45-vjeçari në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73a81314af3c12f9116d0434b42af29d

Është arrestuar 45-vjeçari Arjan Rovia, i cili pak më parë ka qëlluar me armë zjarri në Elbasan.

Bëhet me dije se 45-vjeçari ka qëlluar me armë zjarri në ajër pas një konflikti familjarë. Personi në fjalë është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

“Në vijim të infromacionit paraprak,  pas kontrollit tē  imtësishëm të territorit të bërë nga shêrbimet e policisë  ne zonen ku ishte bere telefonata, si dhe pas infromacioneve te marra ne rruge operative , policia ka bere te mundur identifikimin dhe shoqerimin e  autorit te dyshuar qe ka qelluar me arme zjarri ne ajer pas nje konflikti familjar , 45 vjecari  Arjan Rovina eshte shoqeruar ne Polici per veprime te metejshme si dhe ështē sekuestruar edhe arma e zjarrit kallashnikov,” njofton policia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img