Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qëlloi me armë gruan në Elbasan, ndërron jetë 54-vjeçarja, arrestohet burri (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë gruaja, e cila vetë pak më parë u qëllua me armë nga bashkëshorti i saj në Elbasan.

Bëhet me dije se burri Koço Buzo, ish polic, 58-vjeç ka qëlluar me armë bashkëshorten Liliana Buzo, duke i shkaktuar edhe vdekjen.

Gruaja 54-vjeç është dërguar me urgjencë në spital, por mjekët e kanë konstatuar pa shenja jete.

Mësohet se çifti ishte në proces divorci dhe dyshohet se ky ka qene edhe shkaku. Policia ka bërë të munduar arrestimin e autorit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img