Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Qëllohet me thikë shqiptari në mes të ditës në Barcelonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73d4ad8e69c9d0e1a02942523207ed03

Një shqiptar është sulmuar me thikë në mes të ditës në  Barcelonë.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Consolat de Mar, ku një shqiptar, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije është qëlluar me thikë.

Personi i plagosur u dërgua me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Ai tashmë është stabilizuar dhe është transferuar në një tjetër spital.

Policia po punon për shkaqet e sulmit dhe deri më tani janë ende të panjohura.

Më shumë

spot_img
spot_img