Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Qëllohet me thikë në zemër zyrtari grek, vëllai e gjen të mbuluar në një “pellg” me gjak në magazinën e shtëpisë (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 56 vjeçar është gjetur i vrarë në banesën e tij. Mediet në Greqi raportojnë se viktima, ka qenë ish-kryetar i bashkisë në Halkia.

Ai është gjetur i pajetë dhe i mbuluar në gjak në magazinën e shtëpisë nga i vëllai i tij, i cili e telefonoi dhe pasi ai nuk u përgjigj telefonatës, shkoi drejt banesës së të ndjerit. 

Sipas NewsBomb.gr 56 vjeçari është qëlluar me thikë në zemër, ç’ka i ka shkaktuar vdekjen ish-zyrtarit grek.

Autoritetet në Greqi po hetojnë vdekjën e 56 vjeçarit, ndërsa nuk përjashtohen dhe konfliktet në të kaluarën, apo për shkak të detyrës së mëparshme.

Më shumë

spot_img
spot_img