Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Qëllohet me thikë gjatë natës 29 vjeçari në sheshin “Skënderbej”, detajet e para

Lajme të ngjashëm

Një 29 vjeçar është plagosur me thikë pas mesnate në sheshin “Skënderbej” nga një person i paidentifikuar.

Paraprakisht mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi O. D., 29 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimim dhe kapjen e autorit.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 27.01.2023, rreth orës 02:10, te sheshi “Skënderbej”, një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin O. D., 29 vjeç.

Si pasojë 29-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimim dhe kapjen e autorit.

Më shumë