Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Qëllohet me thikë 24-vjeçari në Shëngjin, dërgohet me urgjencë në spitalin e Traumës (Emri)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 24-vjeçar është qëlluar me thikë gjatë natës në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:50, në Shengin, ku në rrethana të paqarta është goditur me mjet prerës shtetasi Markelian Pepa.

Menjehërë Pepa u dërgua për në spitalin e Traumës në Tiranë, aty ku dhe po merr ndihmën e nevojshme nga mjekët, ndërkohë efektivët e Policisë kanë shoqëruar në komisariat disa persona.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftim i plotë i Policisë Lezhë:

Me datë 08.08.2021, rreth orës 01:50 , në Shëngjin, në rrethana të paqarta është goditur me një mjet prerës thikë shtetasi M.P.,24 vjeç, banues në Lezhë, i cili ndodhet në spitalin e Traumës Tiranë, nën kujdesin e mjekëve.

Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Policisë, ku kanë bërë shoqërimin në Komisariat të disa personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen, si dhe janë siguruar disa kamera sigurie. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img