Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Qëllohet me lopatë në kokë drejtori i Shërbimeve Publike në Gjirokastër, zbulohet arsyeja (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gjirokastër.

Shtetasi Seit Rondo, drejtori i Agjencisë së shërbimeve publike në Bashki, është konfliktuar me shtetasin Kujtim Basha, ndërsa burime për mediat bëjnë me dije se e gjitha ka ndodhur për motive pronësie.

Janë konfliktuar fizikisht dhe më pas me mjete të forta.

Rondo ka marrë plagë në kokë pasi është qëlluar me lopatë dhe ndodhet në Spitalin Rajonal “Omer Nishani” ndërsa Basha është shoqëruar në ambjentet e komisariatit të Gjirokastrës.

Më shumë

spot_img
spot_img