Hapësire reklamuese

Rajoni

Qëllohet me armë zjarri shqiptari në Itali

Shkruar nga Newsbomb
Qëllohet me armë zjarri shqiptari në Itali

Të shtëna me armë janë shënuar mbrëmjen e djeshme në Santerno të Italisë, ku ka mbetur i plagosur një shqiptar.

Mediat e huaja bëjnë me dije se është plagosur me armë një 47-vjeçar me origjinë shqiptare. Fatmirësisht i plagosuri, nga informacionet e para, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja, ndërsa autori është në arrati. Policia italiane ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes si dhe për të mundur arrestimin e autorit të kësaj ngjarje.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese