Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Qëllohet me armë zjarri shqiptari në Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Greqi.  

Sipas raportimit të medieve greke ai është qëlluar nga një person i paidentifikuar, ndërsa ka marrë plagë të rënda në trup. 

I plagosuri, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, është dërguar menjëherë në spitalin “Papageorgiou” në Selanik për të marrë ndihmën e parë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pas disa orë kërkimesh ka bërë të mundur arrestimin e autorit. Ende nuk bëhen me dije motivet dhe rrethanat e plagosjes së shqiptarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img