Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Përplasje me armë në Zvicër, plagoset çifti i shqiptarëve, i qëlloi po një shqiptar 23 vjeç

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt mes disa shqiptarëve të Kosovës ka agravuar deri në përdorimin e armëve në St.Gallen të Zvicrës.

Të plagosur mbetën një 46-vjeçar dhe gruaja e tij 43 vjeçe, ndërsa dyshohet se autori është po një shqiptar i Kosovës. 23-vjeçari është paraqitur vetë para policëve.

Autoritetet e qytetit po merren me rastin në fjalë, ndërsa bëhet me dije se 46-vjeçari i plagosur u transportua menjëherë në spital me ambulancë.

Gruaja e tij është në gjendje më të qendrueshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img