Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qëllohet me armë drejt një makine në Lezhë, policia rrethon qytetin dhe vihet në ndjekje të atentatorëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7b9b14510a2ca8a351597c08c691cc45

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës, ku disa persona të paidentifikuar kanë qëlluar në drejtim të një makine që drejtohej nga 25 vjeçari E.P.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Nënë Tereza”, ndërsa fatmirësisht i riu ka shpëtuar pa asnjë lëndim.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ndërkohë që janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe vijon krehja e zonës për të kapur autorët e sulmit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img