Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Qëllohet me armë drejt një lokali, policia në kërkim të autorit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka hapur zjarr drejt një lokali mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg të qytetit.

Sipas informacioneve paraprake, autori i identifikuar si Kristian Kroni ka qëlluar me armë zjarri drejt “bar-kafe”-së në pronësi të shtetasit N. D.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar.

Njoftimi i policisë:

Qëlloi me armë zjarri për motive të dobëta në drejtim të një lokali, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin.

Më datë 21.01.2022, rreth orës 20:40, në lagjen Skënderbeg, shtetasi K. K., për motive të dobta ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali “Bar-Kafe” në pronësi të shtetasit N. D.

Nga verifikimet paraprake  nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën me qëllim kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img