Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Qëllohen me thikë dhe lihen në mes të rrugës dy shqiptarët në Itali, njëri në gjendje të rëndë (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është raportuar në mediet italiane, ku dy shqiptarë janë gjetur të plagosur me thikë në zonën e Villa Raspa di Spoltore në Pescara, Itali.

Elvis Balani 41 vjeç dhe Leon Cako 39 vjeç janë goditur me thikë nga një person ende i paidentifikuar.

Sipas medieve të huaja, dy shtetasit shqiptarë u gjetën në rrugë nga një kalimtar dhe u dërguan në spital, ku po marrin mjekim.

Ndërsa rarportohet se Balani ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe 39-vjeçari Cako ka marrë plagë në këmbë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img