Qëllohen me armë disa fëmijë në SHBA, ngjarja mister, Policia: 6 të plagosur dhe një i vdekur

Publikuar tek: bota, më 14:38 25-11-2017 Qëllohen me armë disa fëmijë në SHBA, ngjarja mister, Policia: 6 të plagosur dhe një i vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kleveland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të një grupi fëmijësh.

Sipas policisë 6 fëmijë janë plagosur dhe njëri ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të rënda. Fëmijët janë të moshës nga 12 në 16 vjeç.

Policia e përjashton mundësinë që kjo ngjarje të jetë përplasje mes bandave ndërsa bën apel për ndihmë në identifikimin e autorit që qëlloi me armë zjarri drejt fëmijëve për motive të paqarta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJEDI / Sulm me bombë në Xhami, 180 të vdekur qindra të plagosur
Dalin detaje nga masakra në xhaminë e Egjiptit, agresorët mbanin flamurin e ISIS »
Article Logic
Execution time: 0.012814044952393
array(1) { ["section"]=> string(97) "qellohen-me-arme-disa-femije-ne-shba-ngjarja-mister-policia-6-te-plagosur-dhe-nje-i-vdekur-100694" }