Qarkulluan fotot pa "photoshop", reagon Enca ndaj mediave: Ju flisni për mua ndërsa unë jam e zënë duke bërë para

Publikuar tek: aktualitet, më 19:02 17-01-2017 Qarkulluan fotot pa

Disa foto të Encës kanë qarkulluar sërish në rrjetet sociale dhe në media të cilat kanë marrë reagime të shumta.

Mirëpo Enca ka reaguar duke treguar se nuk ja ndjen për fjalët dhe se është e zënë duke bërë para.

“Zbuloni si duket këngëtarja në të vërtetë, foto që Enca do donit mos t’i shihnit… Mu hiqni qafe ju lutem, keni folur shumë për mua, unë jam e zënë duke bërë para”, -shkruan Enca. 

16144789_10211880377184175_780043544_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Digjet makina në Tiranë, policia dhe zjarrfikësja me urgjencë në vendngjarje
Skandali/ Manastirit të 40 Shenjtorëve i del pronari »
Article Logic
Execution time: 0.015190839767456
array(1) { ["section"]=> string(115) "qarkulluan-fotot-pa-photoshop-reagon-enca-ndaj-mediave-ju-flisni-per-mua-ndersa-une-jam-e-zene-duke-bere-para-65815" }