Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Qarkullonte me pistoletë nëpër qytet, Shqiponjat arrestojnë 54 vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d4849247620fb6a37dadaa73e1a666bf

Qarkullon me armë zjarri në qytet, arrestohet në flagrancë nga policia  54 vjeçari në Shkodër.

 

Nga strukturat e Forcës së Posaçme “Shqiponja” në Drejtorinë Vendore të Policisë Shkodër, u arrestua në flagrancë shtetasi S. K. 54 vjeç, banues në lagjen Daniel Matlia, Shkodër.

Arrestimi i tij u bë pasi në lagjen Bahçallek, Shkodër, gjatë kontrollit personal, iu gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale arma e zjarrit tip “Ekol Viper 4.5” pa fishekë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img