Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Qarkullonte me makinë në gjendje të dehur, ndalohet nga policia punonjësi i burgut të Drenovës

spot_img

Lajme të ngjashëm

85076387c57cd8356a9baa9a5026f371

Është ndaluar nga policia e Korçës mbrëmjen e djeshme një person i cili lëviste me makinë në gjendje të dehur.

Bëhet me dije se shtetasi E.Gj me detyrë punonjës policie pranë burgut të Drenovës qarkullonte me makinë në gjendje të dehur.

Mësohet se shtetasi E.Gj fillimisht nuk ka pranuar të bëj testin e alkoolit dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë.

Kjo ka bërë që polici i burgut të shoqërohej në në komisariat.

Më shumë

spot_img