Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

“Qajnë e qurraviten 24 orë”, juristja E PASHPRIT këshilla Trumpit: Mos u prek nga këta fëmijë president (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çështja e dëbimit të prindërve emigrantë nga SHBA-ja duket se është goditur rëndë nga deklarata e një opinionistje dhe juristje politike e quajtur Ann Coulter.

Në një emision, Coulter i ka quajtur fëmijët e emigratëve që deportohen në vendet e tyre, si disa fëmijë aktorë që vetëm qajnë dhe qurraviten.

Këta aktorë fëmijë që qurraviten dhe qajnë në të gjithë rrjetin tashmë 24 orë në 7 ditë nuk duhet të të ndalojnë zoti president”, ka thënë Coulter, teksa deklarata e saj ka nxitur reagime pafund.

Administrata e Trump vetëm dy javët e fundit ka ndalë nga prindërit rreth 2 mijë fëmijë, teksa të gjithë emigrantët pa letra mbi moshën 18 vjeçare janë deportuar me emergjencë në drejtim të vendlindjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img