“Qajnë e qurraviten 24 orë”, juristja E PASHPRIT këshilla Trumpit: Mos u prek nga këta fëmijë president (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:49 19-06-2018 “Qajnë e qurraviten 24 orë”, juristja E PASHPRIT këshilla Trumpit: Mos u prek nga këta fëmijë president (VIDEO) Ann Coulter

Çështja e dëbimit të prindërve emigrantë nga SHBA-ja duket se është goditur rëndë nga deklarata e një opinionistje dhe juristje politike e quajtur Ann Coulter.

Në një emision, Coulter i ka quajtur fëmijët e emigratëve që deportohen në vendet e tyre, si disa fëmijë aktorë që vetëm qajnë dhe qurraviten.

Këta aktorë fëmijë që qurraviten dhe qajnë në të gjithë rrjetin tashmë 24 orë në 7 ditë nuk duhet të të ndalojnë zoti president”, ka thënë Coulter, teksa deklarata e saj ka nxitur reagime pafund.

Administrata e Trump vetëm dy javët e fundit ka ndalë nga prindërit rreth 2 mijë fëmijë, teksa të gjithë emigrantët pa letra mbi moshën 18 vjeçare janë deportuar me emergjencë në drejtim të vendlindjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokohen burrë e grua, çifti bën seks në avion gjatë fluturimit (VIDEO +18)
E quajti “Manu”, Emmanuel Macron edukon adoleshentin në mes të rrugës (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0092928409576416
array(1) { ["section"]=> string(112) "qajne-e-qurraviten-24-ore-juristja-e-pashprit-keshilla-trumpit-mos-u-prek-nga-keta-femije-president-video-125036" }