Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Pyetje me spec”, Jori dhe Luizi tregojnë pozicionet e tyre të preferuara në s*ks (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Pyetje me spec”, Jori dhe Luizi tregojnë pozicionet e tyre

Banorët e Big Brother Vip kanë kaluar momente argëtuese mbrëmjen e djeshme në një "Pyjama Party" të organizuar nga Vëllai i Madh. Ata luajtën disa lojëra ku duhet t’u përgjigjeshin pyetjeve me "spec", të kryenin dënime të ndryshme, ose të pinin shots-a.

Por gjatë lojës së rrotullimit me shishe, banorët nuk i kanë kursyer aspak edhe pyetjet rreth erotizmit.

Kristi i ka kërkuar Jorit që të tregojë pozicionin e preferuar në seks, ku fillimisht ajo hezitoi por më pas iu përgjigj duke thënë:

"Sipër tavolinës, me kurrizin mbi tavolinë dhe këmbët mbi shpatullat e partnerit" u shpreh Jori për pozicion e preferuar të saj seksual.

E njëjta pyetje iu bë edhe Luizit, i cili tha se “dihet, pozicioni i preferuar është doggy style.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese