Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Pyetja E PAPRITUR e analistit për Sali Berishën: A jeni në dijeni se këtë muaj Basha dhe Rama janë takuar jashtë Shqipërisë?

spot_img

Lajme të ngjashëm

b82371a68363a385812db8ca34683218

Analisti Lorenc Vangjeli i ka bërë një pyetje të papritur ish-kryeministrit Sali Berisha mbrëmjen e sotme në Opinion, e cila e vuri jo pak në vështirësi këtë të fundit.

“A keni dijeni që Basha dhe Rama janë takuar në një vend mik jashtë Shqipërisë? Po ju flas për janarin e 2020. Në dijenin tuaj dhe pas shpinës tuaj”, pyeti Vangjeli ish-kryeministrin, i cili e refuzoi duke e quajtur pyetjen shpifje të zëdhënësit të Ramës, Endri Fuga.

“Keqardhja ime është që ti bie pre e mashtrimit të zyrës së Fugës. Ti mund ta mashtrosh Fugën për atë punë, por jo ai ty. Të të viktimizojë Fuga ka shkuar njeriu kot. Basha s’ka bërë asnjë takim me Ramën, në dijenin time nuk ka”, tha ish-kryeministri Sali Berisha.

Më shumë

spot_img