Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Putin rrëzohet nga shkallët, si është gjendja shëndetësore e presidentit rus

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është rrëzuar nga shkallët në rezidencën e tij zyrtare, ndërsa ende nuk dihet nëse është rikuperuar nga kanceri.

Kanë qenë truprojat e presidentit ata të cilët kanë reaguar menjëherë dhe i erdhën në ndihmë Putinit.

“Tre oficerë sigurie ndihmuan presidentin të ulej dhe thirrën mjekët që ishin në detyrë në rezidencë”, thuhet në mediat e huaja.

Pavarësisht raportimeve, Putini u pa duke vizituar një laborator në Moskë të nesërmen por në gjendje të mirë shëndetësore.

Thuhet se shëndeti i Putin është përkeqësuar dukshëm që kur filloi luftën e tij në Ukrainë.

Më shumë


spot_img

spot_img