Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Puthje dhe përqafime me ish-kryeministrin grek, momente nga vizita e Ramës në Athinë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka vizituar këtë të martë Athinën, ku është pritur me përqafime nga ish-kryeministri grek, George Andreas Papandreou.

Ende nuk bëhen me dije detajet apo arsyet e vizitës së Shefit të Ekzekutivit, por siç shihet edhe nga foto, takimi mes tyre është shumë i ngrohtë.

216771065 917828659148018 6399674563298883978 n

Në orët më të vona, mendohet se Rama do të bëjë publike edhe arsyen e vizitës së tij në kryeqytetin grek, Athinë.

Më shumë

spot_img
spot_img