Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Puthje dhe përqafime, Bora dhe Donaldi takohen pas 5 muajsh të ndarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Bora Zemani dhe Donald Veshaj mbrëmjen e djeshme janë takuar në Big Brother Vip, pas 5 muajsh të ndarë.

Bora erdhi në emision për të takuar Semin dhe për t’i thënë asaj se e dinte se mes saj dhe Donaldit nuk kishte asgjë më shumë se shoqëri.

Por më pas Donaldi kërkoi që ta takonte dhe nuk kishte sesi Bora mos të pranonte. Ata u takaun dhe, takimi i tyre ishte emocionues, ku nuk munguan puthjet dhe përqafimet.

“Të kam ndjekur gjatë gjithë kohës dhe dua të të them diçka. Një nga gjërat që unë kam dashur më shumë te ty ka qenë humori. Mua më është bërë endrra realitet më kupton? (Qesh). Të të shoh 24 orë çfarë po bën, çfarë po flet, kurse ti je në kushtet më të kqija të mundshme që nuk merr vesh dot asgjë për mua” shpreh Bora.

“Erdhe këtu për Semin jo për mua?Po,sepse Semi kishte shumë nevojë ti je një njeri që kudo të të hedhësh do ja dalësh” u shpreh ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img