Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku Erion Veliaj  ka shpërndarë një foto në rrjetin social ku flet për një vit të paharrueshëm. Fotoja që ka zgjedhur është një puthje pasionante me bashkëshorten e tij Ajola Xoxa në natën e ndërrimit të viteve, në koncertin e zhvilluar në sheshin “Nënë Tereza” përpara mijëra qytetarëve. Me një puthje të zjarrtë Veliaj dhe Xoxa kanë uruar kryeqytetasit në natën e ndërrimit të viteve.

Më shumë