Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Puthja e “zjarrtë” në buzë mes Ilirit dhe Arjolës, reagon për herë të parë bashkëshortja italiane e balerinit, HABIT me deklaratën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prova e kësaj jave për banorët e shtëpisë së “Big Brother” ishte që të luanin një pjesë prej një filmi të vjetër shqiptar.

Iliri dhe Arjola ishin bashkë në grup dhe do të duhet të imitonin një pjesë nga filmi i vjetër “ Edhe kështu edhe ashtu”.

Jo vetëm që pranuan me kënaqësi për të luajtur atë rol, por nuk nguruan të shmëben dhe puthje në buzë të shoëruar me përqafime.

Në lidhje me gjithë këtë “skenë” ka reaguar dhe bashkëshortja e balerinit e cila dha opinionin e saj në lidhje me puthjen e partnerit të saj.

Ajo  tregoi se e kishte marrë me shumë pozitivitet dhe qetësi këtë gjë sepse ishte vetëm një lojë që zgjati vetëm pak .

E pashë, më pëlqeu për mënyrën se si ato lozën, shumë kam parë nëpër rrjete sociale se si u puth se si u bë. Ishte rol dhe njerëzit duhet ta marrin me më sportivitet pjesën e roleve që bëjnë aktrim është puthje për momentin. Kam parë edhe një koment të një blogeri se di nëse mund ta them emrin Olti Curri, që kush do vijë tani që u puth me Arjolën. Nuk besoj të vijë njeri ose të ndodhi ndonjë gjë sepse ishte vetëm një aktrim”, tha ajo në emisionin “Shqipëria Live”.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img