Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj”, Harry dhe Meghan i japin lamtumirën e fundit Princit Philip

spot_img

Lajme të ngjashëm

Princ Harry dhe Meghan Markle i kanë dhënë  lamtumirën e fundit Dukës së Edindburgut, princit Philip, duke publikuar një foto të tij në rrjetet sociale.

“Pusho në paqe Lartmadhëria juaj, Duka i Edinburgut”, shkruan ata krahas fotos.

“Princ Harry do të fluturojë përsëri në Britani për të marrë pjesë në varrimin e gjyshit të tij pasi ai është shprehur se nuk dëshiron asgjë më shumë sesa të jetë me Mbretëreshën në këto momente”, tha një burim i familjes mbretërore.

Por ajo që nuk dihet është fakti nëse Meghan do të shoqërojë Harry-n në ceremoninë e varrimit, pasi ajo është shtatzënë dhe nuk mund të udhëtojë.

170751818 371369720703139 3147929128898927730 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img