Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Pushimeve të Getit dhe Marinës i bashkohet edhe …

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të rejat nga pushimet e Marinës dhe Getit nuk kanë të mbaruar.

Vetëm pak orë më parë, prezantuesja e “Procesit sportive”, ka publikuar një video në intagram ku shihet duke bërë xhiro me varkë.

Gjatë lundrimit, dy të dashuruarve u janë bashkuar edhe një grup delfinësh.

“Uau çfarë rastësie. Delfinët duke na shoqëruar” – shkruan Marina.

Këto pushime sa vijnë e bëhen më romantike për çiftin e famshëm!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img