Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Pushime para nisjes së Serie A, tifozja e Juves “i vë flakën” rrjetit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Yomely Fernandez është një nga modelet më të bukura në botë. Ajo njihet si një tifoze e Juventusit, sakaq, postimet e fundit në Instagram tregojnë se po kalon një verë të nxehtë.

Screenshot 40 2

Bukuroshja me origjinë nga Republika Domenikane është aktive në rrjetet sociale, ku nuk e ka problem të nxjerr në pah format e saj dhe padyshim kjo shkakton reagimin e shumë fansave.

Screenshot 42 1

Fernandez ka mbi 25 mijë followers në Instagram dhe preferon të ndjekë vetëm 1496 prej tyre.

Sezoni në Serie A fillon pas pak ditësh, me yllin nga Republika Domenikane që po bëhet gati për të mbështetur më shumë se kurrë bardhezinjtë e Torinos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img