Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Pushime me familjen, Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foto me bashkëshortin

spot_img

Lajme të ngjashëm

a1d72ba80a1d1f15720a2d5170e3231a

Moderatorja Rudina Magjistari këtë fillim muaji ka nisur pushimet me familjen e saj.

Ajo ndodhet në Sarandë dhe përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit foto nga vendi turistik. Rudina tregon se vajza e saj Mia po e viziton Butrintin për herë të parë, dhe në foto duket shumë e gëzuar.

Mirëpo si rrallëherë dhe pas shumë kohësh, moderatorja ka publikuar edhe foto me bashkëshortin e saj, Xhavit Bajrami.

Ajo është e rezervuar përsa i përket jetës private, por sot ka zgjedhur që ta thyejë “heshtjen”. Në Instagram ajo publikon më shumë foto të jetës profesionale, ndaj fotot e fundit kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve, të cilët nuk kanë nguruar të japin pëlqime dhe komente pozitive.

Ata të dy shfaqen të qeshur në foto teksa krah postimit Rudina ka publikuar një zemër.    

ata.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img