Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Punuan bashkë në ndihmë të refugjatëve nga Kosova, Veliaj ritakon pas 22 vitesh shokun e tij të vjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë vizitës së tij në SHBA, Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka ritakuar dhe shokun e tij të vjetër Jeremy.

Si Veliaj dhe Jeremy 22 vite më parë u larguan përkohësisht nga Michigani për t’ iu bashkuar grupeve të ndihmës gjatë dhe pas Luftës në Kosovë.

“Si fluturon koha!

22 vite më parë, unë dhe Jeremy u larguam për pak kohë nga Michigani dhe iu bashkuam grupeve të ndihmës gjatë dhe pas Luftës në Kosovë – një përvojë që na ndryshoi jetën! Sot ishte kënaqësi të ritakoheshim në Washington DC, ku Jeremy dhe USAID po luftojnë fort kundër pandemisë”, shkruan Veliaj.

Më poshtë foto gjatë punës në Kosovë në ndihmë të njerëzve në nevojë:

186541784 143640817781683 933786241047233877 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img