Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022
spot_img

Puntorët ishin brenda, përfshihet nga flakët fabrika e peletit në Maliq

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka përfshirë fabrikën e peletit në Maliq.

Burime për mediat bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme ku zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të madhe të fabrikës, zjarrfikësit dhe policia kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

albsig

spring

Nga të dhënat e para, raportohet se nuk ka dëme në njerëz.

Fillimisht zjarri ka përfshirë çatinë e fabrikës, aty ku punojnë njerëzit, por deri më tani nuk ka rrezikë, pasi fabrika ka shumë dalje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img