Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Punonjësit e Ujësjellësit kërcënohen në Vlorë, banori i pallatit del me thikë në dorë, “ia fut vrapit” sa shikon Policinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflik mes banorit të një pallati në zonën e Transballkanikes në Vlorë dhe punonjësve të Ujësjellësit, është regjistruar mesditën e sotme në qytetin bregdetar.

Mësohet se banori, i cili është ende i paidentifikuar, ka dalë me thikë në dorë nga shtëpia dhe ka kërcënuar punonjësit e UKT Vlorë që po punonin për rehabilitimin e rrjetit në këtë zonë. Të gjendur në këto kushte ata kanë njoftuar Policinë.

Mirëpo, kur patrulla është afruar vlonjati që kishte dalë me thikë në dorë dhe kërcënonte punonjësit e Ujësjellësit, “ia ka futur” vrapit”. Efektivë të Policisë së Vlorës i janë vënë në ndjekje këtij personi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img