Punonjësi i prokurorisë godet kabinën elektrike dhe 'lë Lezhën pa drita', i dehur dhe në gjendje të rëndë dërgohet me urgjencë në spital (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:09 28-11-2020 Punonjësi i prokurorisë godet kabinën elektrike dhe 'lë Lezhën pa drita', i dehur dhe në gjendje të rëndë dërgohet me urgjencë në spital (EMRI) Foto nga aksidenti

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Bëhet me dije se një punonjës i prokurorisë ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me kabinën elektrike në Ishull Lezhë, më pas ka lëvizur e është përplasur me një tjetër makinë.

Nga përplasja ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit, Jetmir Shahini është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

Nga goditja e kabinës, ka ngelur pa energji elektrike e gjithë zona e Ishullit.

Dyshohet se shoferi ka qenë në gjendje të dehur. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Screenshot_15.pngScreenshot_14.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E ndërtuar nga sheiku që do bëjë 2000 shtëpi në Durrës, kulla më e lartë në botë vishet kuq e zi për Ditën e Flamurit (VIDEO)
Ekzekutimi i Ridvan Ramazanit sot në Shkodër, policia jep DETAJE: Hyri për të sqaruar sherrin e të birit dhe u vra »
Article Logic
Execution time: 0.012465000152588
array(1) { ["section"]=> string(140) "punonjesi-i-prokurorise-perplaset-me-kabinen-elektrike-ne-lezhe-drejtuesi-i-mjetit-ne-gjendje-te-rende-dergohet-me-urgjence-ne-spital-229466" }