Punonjësi i NASA ekspozon aksidentalisht një bazë aliene në Hënë? (Foto origjinale)

Publikuar tek: bota, më 18:11 17-05-2016 Punonjësi i NASA ekspozon aksidentalisht një bazë aliene në Hënë? (Foto origjinale)

Kërkuesit e fenomeneve paranormal dhe alienëve kanë mbetur pa fjalë nga një fotografi e shpërndarë në faqen e NASA-s ku dallohet një shkencëtar krahu i të cilit qëndron mbështetur në tavoinë, mbi një foto satelitore të Hënës.

Pasi dikush e ka zbadhuar fotografinë me rezolucion të lartë, ka vënë re diçka të çuditshme mbi sipërfaqen e Hënës. Në foton satelitore që ndodhet në tavolinë duket një strukturë katrore. Struktura e mistershme është aq perfekte sa që i ka bërë konspiracionistët të përjashtojnë mundësinë e një fenomeni natyror.

Këtu mund të shihni foton me rezolucion të plotë dhe gjykoni vetë.

393894maisfsdfsdf_ACD09-0220-089_full.jpg

393894maisfsdfsddfgdfgf_ACD09-0220-089_full.jpg

393894maisfsdfsddrtytfgdfgf_ACD09-0220-089_full.jpg

393894main_ACD09-0220-089_full.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Politikani shpërndan një “screenshot” por harron që ka hapur faqe prono (Foto)
David Cameron: ISIS mbështet daljen e Britanisë nga BE »
Article Logic
Execution time: 0.012101888656616
array(1) { ["section"]=> string(86) "punonjesi-i-nasa-ekspozon-aksidentalisht-nje-baze-aliene-ne-hene-foto-origjinale-40736" }