Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Punimet për Rrugën e Lumit, qytetarët e Vlorës batuta me Ramën: Uroj të qëndrosh më shumë në këtë detyrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

e3206f270fbe686b8841b713fb11cb27

Kryeministri Rama inspektoi punimet në njërin prej akseve të Rrugës së Lumit në Vlorë.

Kreu i qeverisë u takua me banorë të zonës, me të cilët shkëmbeu dhe batuta.

Njëri prej tyre iu drejtua duke i thënë: ‘’Uroj të qëndrosh më shumë në këtë detyrë. Pse nuk na vjen të na vizitosh më shpesh?!’’.

Rruga e Lumit të Vlorës është një premtim i hershëm i kësaj qeverie dhe punimet po shkojnë në rrugë të mbarë.

Më shumë

spot_img