Hapësire reklamuese

Aktualitet

Punimet e OST, Lezha dhe Kurbini pa energji elektrike

Shkruar nga Newsbomb

Për shkak të punimeve në linjat 110kV Lac 2 – Ulëz dhe Lac 2 – Lezhë, nga ana e OST sot në datën 25 shkurt gjatë intervalit kohor 15:15 -16:45 do të stakohet energjia në disa zona te Lezhes dhe Kurbinit, konkretisht:

Dilknisht, Leftere, Selitë, Vinjollë, Daul, Skuraj, Gërnac, Gallatë, Qyteti Laç, Milot, Mali i Bardhë, Shetë, Skuraj, Mal Milot, Shullaz Kodër, Fushë Shullazë, Fushë Milot,

Zonat që mbeten pa energji në Rrethin Lezhë: qyteti Lezhë, Zejmen, Tresh, Manati, Markatomaj, Pllanë, Berzanë, Kodër Mulliri, Ishull Lezhë, Barbullojë,  Shëngjin, Rana e Hedhme, Kenallë, Kunë, Kodërmarlekaj, Sheher, Rrëzë Mali, Malsi, Gryke Manati, Vain, Merqi, Rraboshte, Piraj, Kallmet, Blinisht, Fishte, Troshan, Krajn, Gjadër, Balldre, Torovicë, Grash, Mabe, Dajc, Dragushë dhe Gocaj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese