Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Punime te nënstacioni “Tirana 1”, ja zonat që do të mbeten 8 orë pa energji në kryeqytet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

58a664178193524656c3bdbc3120fc64

Për gati tetë orë, disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike në datën 17 maj.

Për shkak të punimeve që do të kryhen në Nënstacionin “Tirana 1”, energjia do të shkëputet nga ora 08:00 dëri në orën 16:00 në zonat Pallati i Sportit “Asllan Rusi”, pallatet pranë karburant “Kastratit” tek Zogu i Zi, rruga “Artan Lenja”, pranë ish-fushës së Aviacionit, Lapraka, rrugët “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti” dhe zona rreth Spitalit Ushtarak.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img