Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Punime në rrjet, OSHEE Tiranë jep njoftim të rëndësishëm: Nesër stakohet energjia elektrike për 2 orë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE njofton të gjithë qytetarët e Tiranës, se për shkak të punimeve në NST Tiranë 1, gjatë orës 15:00 dhe 17:00 do të ndërpritet energjia në disa zona të kryeqytetit.

Zonat e prekura do të jenë, pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Manastiri i Ri” “Don Bosko”, zona rreth Pallatit të Sportit ” Asllan Rusi”, “Pandi Dardha”, “Mati Logoreci”, “Vangjel Noti”, ” Ndre Mjeda”, “Kongresi i Lushnjes”, “Rruga e Durrësit”, “Muhamet Gjollesha”, “Artan Lenja”, ” Bab Rexha”, Pallatet Haëai, Pallatet Karavani.

Të gjithë qytetarët të marrin masa dhe të parapërgatiten për këtë shkëputje energjie  që do të ndodhë pasdite në zonat e sipërpërmendura.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img