Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Punime në rrjet, OSHEE njofton qytetarët: Nesër këto zona të Tiranës do të mbeten pa drita

spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme në disa zona në kryeqytet do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të rikonstruksionit të kabinave.

Energjia elektrike do të ndërpritet për disa orë në këto zona: Rruga e vjetër Vorë-Rinas, Dogana dhe disa biznese në këtë zonë.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim, 25 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 25 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Rruga e vjetër Vorë-Rinas, Dogana dhe disa biznese në këtë zonë

Më shumë

spot_img