Punime në rrjet, ja oraret dhe zonat që do kenë nesër mungesë energjie në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:24 16-07-2020 Punime në rrjet, ja oraret dhe zonat që do kenë nesër mungesë energjie në Tiranë Ilustruese

Ditën e nesërme disa zona në Tiranë do të kenë mungesë energjie elektrike për shkak të remontit të planifikuar në fiderat e NST.

OSHEE bën me dije se më 17 korrik gjatë intervalit kohor 13:00-16:00 do të mbetet pjesërisht pa energji zona e Yzberishtit.

re3.JPG

Gjithashtu bëhet me dije se po nesër, për shkak të remontit të parashikuar në një nga fiderat e kabinës "Siri Kodra 7", gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia pjesërisht në rrugën " Siri Kodra", dhe rrugën "Besa".

tr.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011857986450195
array(1) { ["section"]=> string(86) "punime-ne-rrjet-ja-oraret-dhe-zonat-qe-do-kene-neser-mungese-energjie-ne-tirane-214024" }