Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Punime në kabina, Tirana pa energji elektrike nesër në këto zona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

OSHEE, në një njoftim të sajin bënë me dije se për shkak të rikonstruksioneve të kabinave elektrike, këtë të martë do të stakohet energjia në disa zona të Tiranës.

Njoftim i plotë i OSHEE:

Përshëndetje. Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, data 15 Tetor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, ditën e martë, 15 tetor do të stakohet energjia elektrike në këto zona dhe orare

9:00-15:00

Pjesërisht rruga “Mine Peza”

9:00-10:00

Pjesërisht rruga “Kolë Koçi”

10:00-12:00

Pjesërisht rruga “Stefan Shundi”

12:00-15:00

Pjesërisht Rruga për Mëzez, tek Stacioni i pompave

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img