Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Punëtori ra nga kati i dytë i shtëpisë dhe vdiq, policia arreston pronarin në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 65 vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dje duke punuar në shtëpinë e tij, ka rënë nga lartësia punëtori dhe ka ndërruar jetë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 65 vjeç, banues në Durrës, pasi ditën e djeshme, gjatë kohës që ka qenë duke punuar në banesën e tij, ka rënë nga lartësia një punëtor, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili ndërroi jetë”, njofton Policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img