Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Punëtori bie nga kati i dytë, ndërron jetë 51-vjeçari në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ku një 51-vjeçar ka humbur jetën në vendin e punës.

Sipas informacioneve, 51-vjeçari ka rënë nga kati i dytë i një banese.

“Më datë 30.04.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14, Durrës, ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte, shtetasi I. J., 51 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë së Durrësit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img