Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Punëtorët e rafienerisë së naftës në Fier në protestë, nuk kanë marrë rrogat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej dy muajsh punëtorët e rafinerisë së naftës në Fier nuk marrin rrogën.

Sot ata kanë pezulluar punën në shenjë proteste dhe kërcënojnë se nuk do të punojnë deri në momentin që të paguhen

“Nuk marrim rrogën prej dy muajsh. Sot, për këtë kemi pezulluar punën dhe nuk do të punojmë nëse nuk paguhemi”, shprehen punëtorët e rafinerisë.

Më shumë

spot_img