Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Puna vazhdon për…Edi Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Puna në Qendrën Spitalore Nënë Tereza në Tiranë vazhdon për kryeministrin Edi Rama. Nëpërmjet një video postuar pak minuta më parë në profilin e tij në “Facebook”, Rama jep panoramën e QSUT-së, si ishte dhe si është shndërruar në muajt e qeverisjes së tij. Në video përmenden kioskat, Kardiologjia, Onkologjiku, Infektivi, Pediatria dhe së fundi ndryshimet e Neurologjisë, inagurimet e së cilës Rama i bëri dy ditë më parë.Nuk dihet tashmë nëse Rama do ta vazhdojë punën edhe me mjekët, për të cilët është thënë se do kryehet një testim. Kohët e fundit Rama është përfolur në rrjetet sociale, mediet onlinë dhe mediet në përgjithësi se nuk ka zgjedhur QSUT-në për një ndërhyrje kirurgjikale të nënës së tij, por një spital privat.

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img