Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Puna kolosale flet vetë”, Rama e nis ditën me pamje nga kantieri i Thumanës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga kantieri në qytetin e Thumanës.

Në foto shihen shtëpitë dhe pallatet e rindërtuar, pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019 që shkatërroi diçka dhe që mori edhe jetë njerëzish.

Rama teksa poston videon shkruan se puna kolosale flet vetë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me këto pamje nga kantieri i qytezës së re të Thumanës, ku puna kolosale e Rindërtimit flet vetë, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img