Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Pulë si kjo e sigurt që nuk keni parë asnjëherë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Miliona njerëz në internet nuk mund ta besojnë se kjo është një pulë. Mund të jetë në fakt një person i maskuar si pulë?

Kjo është pula më e famshme në internet, dhe arsyeja është madhësia e saj.

Pula besohet se i përket llojit Brahma e përhapur në SHBA gjatë shekullit të 20-të dhe e importuar nga Shangai. Ndiqni pamjet:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img